0
0
Krepšelyje nėra produktų.

Sveiki atvykę į "Taykal

PRIVATUMO POLITIKA

 

Į Jūsų privatumą žiūrime labai rimtai, todėl taykal.lt dirba remiantis šia privatumo politika, kuri atitinka Europos Parlamento ir Tarybos reglamento nustatytą tvarką ir yra prieš bet kokį Jūsų asmeninių duomenų nutekėjimą. Ji užtikrina, jog Jūsų duomenys niekada nebus pasiekiami bei panaudoti jokių trečių šalių (asmenų) po Jūsų apsipirkimo mūsų internetinėje parduotuvėje.

 

1. Kada ir kokie Jūsų duomenys yra surenkami

 • Atsiskaitymo metu reikia pateikti savo vardą, pavardę, gatvės ir namo (buto) numerį, miestą, pašto kodą, telefoną bei el. paštą. Visi šie duomenys yra būtini užsakymui formuoti bei pristatymui įvykdyti.
 • Norint užsiregistruoti el. naujienlaiškiui būtina pateikti savo el. pašto adresą (išimtinais atvejais – ir vardą, pavardę).
 • Tam tikrais atvejais (pvz. susisiekus su mumis) galime paprašyti patikslinti savo vardą, pavardę, adresą, el. pašto adresą, užsakymo numerį. Tokiu atveju šie duomenys mums yra būtini siekiant suteikti tinkamą pagalbą.

 

2. Kada gali būti naudojami Jūsų duomenys

 • Pagerinti svetainės veiklai ar jos patogumui didinti.
 • Atsakant į Jūsų užklausas ir kitaip siekiant Jums padėti.
 • Reklamos / marketingo bei statistikos rinkimo tikslais.

 

3. Kaip mes saugome Jūsų duomenis

 • Jūsų duomenys yra pasiekiami bei matomi tik tiesiogiai su Jūsų užsakymu dirbantiems asmenims, t.y. užsakymą vykdantiems administratoriams, kurjeriams ir t.t.
 • Mūsų svetainė yra reguliariai skenuojama nuo galimų grėsmių bei nuolat naujinama tam, kad užkirsti kelią bet kokioms įmanomoms saugumo spragoms ar kitokiam svetainės pažeidžiamumui.
 • Mūsų svetainė naudoja SSL sertifikatą, tad visi Jūsų duomenys yra apdorojami saugiu bei šifruotu ryšiu.
 • Visos transakcijos yra vykdomos per patikimą atsiskaitymo kompaniją NEOPAY, tad taykal.lt serveryje ar duomenų bazėje saugomos nėra.

 

4. Slapukai. Kas tai?

Slapukas yra itin mažas tekstinis dokumentas, kuris svetainėje sesijos metu yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską tam, kad atskirti lankytojo įrenginį ir įsiminti tam tikrą jo veiklą bei nuostatas.

 

5. Ar taykal.lt naudoja slapukus?

Taip, taykal.lt naudoja slapukus Jūsų patogumui. Pavyzdžiui – Jūsų krepšelio turiniui atsiminti, tad, atidėjus apsipirkimą vėlesniam laikui, ir grįžus turite galimybę matyti Jums išsaugotą krepšelį su tais pačiais produktais, kuriuos pridėjote anksčiau. Slapukus taip pat naudojame siekiant sekti svetainės lankokumą bei reklamos statistiką.

 

6. Kada siunčiame el. laiškus

 • Užsakymo atnaujinimo ar statuso pasikeitimo informaciniais tikslais, pvz. „Jūsų užsakymas gautas“, „Jūsų užsakymas išsiųstas“ ir t.t.
 • Atrašydami į Jūsų užklausas ar kitaip siekiant Jums padėti.
 • Siųsdami naujienlaiškius bei pasiūlymus visiems naujienlaiškį užsiprenumeravusiems nariams ar jau pirkusiems taykal.lt

Jei pageidaujate nebegauti naujienlaiškių, susisiekite su mumis (info@taykal.lt) ir Jūsų el. pašto adresas bus nedelsiant pašalintas iš mūsų duomenų bazės.

 
 

GRĄŽINIMAI

 

Noriu pakeisti / atšaukti savo užsakymą

Prašome ne vėliau nei per 12 val. nuo apmokėjimo susisiekti su mumis (info@taykal.lt) ir mielai pakeisime / atšauksime Jūsų užsakymą.


Gavau prekę, tačiau noriu ją grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus

Jūs turite teisę grąžinti prekę ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Štai prekių grąžinimui taikomos sąlygos:

Grąžinama prekė turi būti nepanaudota, o prekinė išvaizda – nepažeista.

Pageidavimas grąžinti prekes turi būti pateiktas ne vėliau nei per 30 d. nuo prekių gavimo dienos. Tai galite padaryti susisiekus su mumis (info@taykal.lt).

Jums įvykdžius šias sąlygas, taykal.lt įsipareigoja atlikti pinigų grąžinimą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių grąžinimo dienos.


Gavau netinkamą arba defektuotą prekę

Jei gavote defektuotą arba netinkamą prekę (t. y. ne tą, kurią užsakėte), tuomet prašome su mumis susisiekti (info@taykal.lt) ir pasiūlysime prekę nemokamai pakeisti nauja arba grąžinsime visus sumokėtus pinigus.


Kokioms prekėms ir kiek laiko galioja garantija?

Kokybės garantija yra suteikiama visoms taykal.lt prekėms. Ši garantija dar kitaip vadinama teisine arba gamykline garantija. Jos galiojimo terminas yra 2 metai. 


Kilus sunkumų rasti kompromisą tarpusavio (taykal.lt bei pirkėjo) susitarimu, vartojimo ginčus neteismine tvarka mums padeda spręsti Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, buveinės adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt. Prašymus ar skundus pirkėjas gali pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje https://ec.europa.eu/odr/ 

 
 

REKVIZITAI IR KONTAKTAI

 

Turite klausimų? Parašykite mums el.paštu info@taykal.lt ir atsakymą Jums pateiksime per 12 val.

Taip pat su mumis susisiekti galite Facebook žinute arba el. paštu info@taykal.lt

Svarbu: Prieš pateikiant užklausą, rekomenduojame peržiūrėti mūsų D.U.K. skiltį ir įsitikinti, jog į Jums rūpimą klausimą dar nebuvo atsakyta.

 

info@taykal.lt | +37067576752

MB Taykal 

Įmonės kodas: 305768697

PVM mokėtojo kodas: LT100014627918  

Privatumo politikos peržiūros data 2022 m. lapkričio 23 d